O NÁS

֎

Sme rodinka s maminou architektkou, najstarostlivejším tatinom a dvoma „živými“ deťmi.


Celý príbeh little rug sa začal problémami s nôžkami nášho prvorodeného syna, kedy sme absolvovali návštevu u fyzioterapeuta a kurz cvičenia pre zdravé nôžky. Navyše sme cítili potrebu mať aj doma pomôcky, ktoré budú nápomocné na ceste za zdravou a správnou chôdzou.
A však žiadne dostupné produkty nám nevyhovovali z pohľadu dizajnu, preto som senzomotorický koberček skúsila vyrobiť sama podľa svojich predstáv.. Nasledovalo množstvo veľmi pozitívnych reakcií a žiadostí o výrobu ďalších koberčekov a tak bol na svete little rug.

Od počiatku sme prešli veľký kus cesty. Formoval sa dizajn, kvalita, rozširovala sa materiálová škála, testovalo sa čo funguje a čo nám aj Vám vyhovuje. Aj vplyvom požiadaviek a pripomienok nášho okolia sa naša značka dostala do štádia, v akom je dnes a teší aj Vaše deti.

V našej tvorbe sa snažíme skĺbiť harmonický, jednoduchý, príjemný dizajn s detským svetom. Tak ako sa nám to páči a preto, aby little rug senzomotorické koberčeky vyhovovali rovnako vašej obývačke ako aj detskej izbe a lahodili detskej aj dospeláckej duši, oku, hlave, nohe.. To všetko s ohľadom na funkčnosť a so zmyslom pre najmenší detail.

Za Vašu podporu, či už v našich začiatkoch alebo teraz, Vám zo srdca Ďakujeme!

info@littlerug.sk

Bratislava